×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Saab Gasveer, kofferruimte
Gasveer, kofferruimte Meyle 840 910 0003
Met spoiler, voor voertuigen met achterruitwisser
840 910 0003
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Styling | Met spoiler |
| Koppel F [N] | 500 |
| Lengte [mm] | 568 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 45,00
€ 20,26
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Maxgear 12-2081
12-2081
| Lengte [mm] | 282 |
| Slag [mm] | 100 |
| Uitwerpkracht [N] | 680 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
€ 31,00
€ 15,19
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer Magneti Marelli 430719039500
430719039500
| Lengte 570mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 520N |
€ 25,05
€ 17,28
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer Magneti Marelli 430719039600
430719039600
| Lengte 570mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 240mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 470N |
€ 26,38
€ 16,36
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Stabilus 9991IR
9991IR
| Lengte [mm] | 280 |
| Slag [mm] | 90 |
| Uitwerpkracht [N] | 570 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 39,32
€ 32,65
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasveer, kofferruimte Stabilus 113057
113057
| Lengte [mm] | 319 |
| Slag [mm] | 102,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Vanaf
€ 19,74
- -46%
Gasveer, kofferruimte Stabilus 008472
008472
| Lengte [mm] | 395 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 1550 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Vanaf
€ 30,44
- -32%
Gasveer Magneti Marelli 430719039100
430719039100
| Lengte 567mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 560N |
€ 25,05
€ 18,54
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719039400
430719039400
| Lengte 570mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 420N |
€ 25,05
€ 16,03
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer Magneti Marelli 430719060400
430719060400
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 201mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 600N |
€ 25,17
€ 14,85
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5400
ML5400
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,351 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 42,08
€ 36,61
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5401
ML5401
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,370 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 43,15
€ 43,15
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5402
ML5402
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,362 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Slag [mm] | 240 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 45,74
€ 24,24
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5494
ML5494
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 70 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,393 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Slag [mm] | 295 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 55,37
€ 55,37
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5495
ML5495
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,308 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 45,01
€ 35,11
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5499
ML5499
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 70 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,396 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Slag [mm] | 295 |
| Uitwerpkracht [N] | 345 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 53,87
€ 53,87
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5557
ML5557
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,452 |
| Lengte [mm] | 492 |
| Slag [mm] | 188 |
| Uitwerpkracht [N] | 710 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 50,14
€ 53,16
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5558
ML5558
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,194 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Slag [mm] | 90 |
| Uitwerpkracht [N] | 550 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 41,70
€ 41,70
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML5613
ML5613
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,321 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 201 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 40,50
€ 40,50
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Monroe ML6076
ML6076
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,288 |
| Lengte [mm] | 282 |
| Slag [mm] | 100 |
| Uitwerpkracht [N] | 680 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
€ 42,56
€ 42,56
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 016573
016573
| Lengte [mm] | 280 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 680 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 60,50
€ 32,06
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 016677
016677
| Lengte [mm] | 225,5 |
| Slag [mm] | 70 |
| Uitwerpkracht [N] | 100 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 41,14
€ 23,86
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 1179KU
1179KU
| Lengte [mm] | 700,5 |
| Slag [mm] | 290 |
| Uitwerpkracht [N] | 345 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 47,92
€ 36,89
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 253154
253154
| Lengte [mm] | 669,5 |
| Slag [mm] | 290 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 38,96
€ 29,22
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 6108DB
6108DB
| Lengte [mm] | 700,5 |
| Slag [mm] | 290 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 49,13
€ 36,35
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Stabilus 612323
612323
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
€ 37,51
€ 23,26
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Swag 57 92 7656
Aan beide zijden
57 92 7656
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 266,5 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 188 |
| Uitwerpkracht [N] | 710 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
€ 64,76
€ 42,10
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Swag 57 92 9205
Aan beide zijden
57 92 9205
| Lengte [mm] | 395 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 1550 |
| Behuizing diameter [mm] | 29 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
€ 46,34
€ 23,63
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Lesjöfors 8177800
Achter, voor voertuigen zonder spoiler
8177800
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder spoiler |
€ 51,80
€ 21,24
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Lesjöfors 8177801
Achter, voor voertuigen met spoiler
8177801
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoiler |
€ 51,80
€ 21,24
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gasveer, kofferruimte Lesjöfors 8177803
Achter, voor voertuigen met spoiler
8177803
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoiler |
€ 52,13
€ 21,37
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
