Porsche Gasveer, kofferruimte
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 255 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Slag [mm] | 86 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,405 |
| Lengte [mm] | 632 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 510 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,208 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Slag [mm] | 116 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,204 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Slag [mm] | 116 |
| Uitwerpkracht [N] | 220 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 6 |
| Cilinderboring [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,102 |
| Lengte [mm] | 196 |
| Slag [mm] | 60 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 127,5 |
| Lengte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 60 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 112,5 |
| Lengte [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 60 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Behuizing diameter [mm] | 16 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 6 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 142,5 |
| Lengte [mm] | 240 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 70 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 169,5 |
| Lengte [mm] | 294 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 94 |
| Uitwerpkracht [N] | 315 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 355,5 |
| Lengte [mm] | 653 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Slag [mm] | 275 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 47915 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 631mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 510N |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 255mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 86mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 600N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 475mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 184mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 650N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met veer aan buitenkant
| Lengte [mm] | 253 |
| Slag [mm] | 67 |
| Uitwerpkracht [N] | 1900 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 235,5 |
| Slag [mm] | 80 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Electrisch
| Voor OE nummer | 95851285107 |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Modeljaar tot | 2017 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Modeljaar vanaf | 2018 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 283 |
| Slag [mm] | 89,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 310 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 283 |
| Slag [mm] | 89,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -34%
| Lengte [mm] | 195,5 |
| Slag [mm] | 60 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -38%
| Lengte [mm] | 435,5 |
| Slag [mm] | 172 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -44%
| Lengte [mm] | 240 |
| Slag [mm] | 70 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -30%
| Lengte [mm] | 578 |
| Slag [mm] | 189 |
| Uitwerpkracht [N] | 270 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 319 |
| Slag [mm] | 100 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -23%
| Lengte [mm] | 319 |
| Slag [mm] | 100 |
| Uitwerpkracht [N] | 430 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -44%
| Lengte [mm] | 305 |
| Slag [mm] | 105 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -31%
| Lengte [mm] | 294,5 |
| Slag [mm] | 94,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 315 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -32%
- -66%
