Nissan Gasveer, kofferruimte
| Lengte [mm] | 602,5 |
| Slag [mm] | 169 |
| Uitwerpkracht [N] | 545 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 410 |
| Lengte [mm] | 536 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 517,5 |
| Slag [mm] | 198 |
| Uitwerpkracht [N] | 355 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 615 |
| Slag [mm] | 162 |
| Uitwerpkracht [N] | 265 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -24%
Achter
| Lengte [mm] | 501 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Lengte [mm] | 555 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 495 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 495,5 |
| Slag [mm] | 148 |
| Uitwerpkracht [N] | 830 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Min. lengte [mm] | 299 |
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 501 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 191 |
| Uitwerpkracht [N] | 360 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, zwart, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Min. lengte [mm] | 312 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 218 |
| Uitwerpkracht [N] | 425 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,508 |
| Lengte [mm] | 615 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 265 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 526 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 207 |
| Uitwerpkracht [N] | 570 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 690 |
| Slag [mm] | 174 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -45%
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 612 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 246 |
| Uitwerpkracht [N] | 270 |
- -67%
- -66%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 291,5 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 218 |
| Uitwerpkracht [N] | 425 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -68%
| Lengte 515mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 210mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 550N |
- -33%
| Lengte 590mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 215mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -36%
| Lengte 314mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 465N |
- -32%
| Lengte 590mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 220mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
- -27%
| Lengte 765mm | |
| Huis diam.18mm | |
| Slag 325mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 235N |
- -32%
| Lengte 520mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 180mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 670N |
- -44%
| Lengte 520mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 180mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 665N |
- -21%
Met spoiler
| Styling | Met spoiler |
| Uitwerpkracht [N] | 720 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
Zwart, Aan beide zijden
| Buitendiameter [mm] | 8, 19 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 539 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 187 |
| Uitwerpkracht [N] | 385 |
