Alkar auto-onderdelen
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 360 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225921 |
- -41%
Rechts, Met knipperlamp, DEAD ANGEL WITHOUT H, Electrisch
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Enkel in combinatie met | DEAD ANGEL WITHOUT H |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225994 |
| Aantal contacten | 6 |
- -47%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225998 |
- -61%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met antenne, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9228912, 9226912 |
| Aantal contacten | 5 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9227668 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239922, 9227922 |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | W16W |
- -39%
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9232969 |
- -47%
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Breedte [mm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 320 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor |
| Artikelnummer paar | 9202922 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lamptype | Wy5W |
- -47%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9235907 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9240877 |
| Aantal contacten | 5 |
- -13%
Links, Met knipperlamp, DEAD ANGLE WITH HEAT, Electrisch
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Enkel in combinatie met | DEAD ANGLE WITH HEAT |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 9240994 |
| Aantal contacten | 6 |
- -41%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239877 |
| Aantal contacten | 5 |
- -13%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9242399 |
| Aantal contacten | 7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met antenne, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9242928, 9240928 |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9241250 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9251955 |
- -50%
Rechts, Met knipperlamp, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9254929 |
| Aantal contacten | 2 |
- -56%
Rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9264998 |
- -69%
Links voor, chroom, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 1912513 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, chroom, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 1911513 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202187 |
| Versie | TIPO A |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21/4W, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202701 |
| Versie | TIPO U |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, CLASSIC/ELEGANCE, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Enkel in combinatie met | CLASSIC/ELEGANCE |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202702 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, LED, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2205349 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, W21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2231032 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, PY21W, W5W, H7/H7/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Artikelnummer paar | 2766966 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3101424 |
| Versie | TIPO G |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 3106457 |
| Versie | TIPO O |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6126261 |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, chroom, Electrisch
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6125865 |
| Aantal contacten | 8 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6129059 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met temperatuursensor |
| Artikelnummer paar | 6127933 |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
