Pierburg auto-onderdelen
- ABS sensor
- Adapterkabel
- Afstelelement - drallklep (zuigleiding)
- Airco magneetklep
- Brandstof inspuitpomp
-
Toon minder Toon meer
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp onderdeel
- Brandstofpomp slingerpot
- Centrale magneet nokkenasregeling
- Common-rail drukregelklep
- Distributiecarter pakking
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Gasklep positiesensor
- Gasklephuis
- Hoofdremcilinder
- Hulpwaterpomp
- Inlaatdruk-/map sensor
- Inlaatspruitstuk module
- Inspuiteenheid roet/partikelfilterregeneratie
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Klep
- Klep actief koolstoffilter
- Klep voor dichte bypassklep
- Lambda-sonde
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Membraam vacuumpomp
- Motorophanging schakelklep
- Nokkenasregelklep
- Nox-sensor (katalysator)
- Oliedrukklep
- Oliedruksensor
- Oliekoeler motorolie
- Oliepomp
- Oliepomp versnellingsbak
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingsklep
- Regelelement omschakelklep(zuigleiding)
- Regelelement variabele slag (Vanos)
- Rembekrachtiger
- Reparatieset Oliepomp
- Reparatieset uitlaatpijp
- Schakelaar differentieelblokkering
- Schakelklep automaatbak
- Secundaire luchtpomp
- Secundaire luchtzuigsysteemklep
- Sensor uitlaatgastemperatuur
- Spruitstuk
- Stappenmotor (nullast regeleenheid)
- Tankdop afdichtring
- Tankvlotter
- Thermostaat
- Turbolader
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklep
- Vacuumpomp
- Vacuumslangen
- Vuldruk regelklep
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomp, aandrijfaccu
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 610 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1.5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.5 mm |
| Kabellengte [mm] | 274 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M16 x 1.5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 mm |
| Kabellengte [mm] | 788 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1.5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.5 mm |
| Kabellengte [mm] | 782 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 548 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 489 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 470 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 315 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 680 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Na katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 455 |
- -15%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 575 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 257 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 528 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1045 |
- -14%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 565 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 780 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 498 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1235 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1310 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 477 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 680 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 467 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 345 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 662 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 970 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 880 |
- -21%
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 494 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 714 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 603 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 818 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 718 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1.5
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.5 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
- -10%
Electrisch, A 000 905 85 01, A 000 905 70 04, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 897 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Voor OE nummer | A 000 905 85 01, A 000 905 70 04 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 776 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, A 001 905 07 00, A 000 905 65 04, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 336 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Voor OE nummer | A 001 905 07 00, A 000 905 65 04 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 194 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1.5
| Totale lengte [mm] | 413 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.5 |
| Kabellengte [mm] | 345 |
- -24%
