Pierburg auto-onderdelen
- ABS sensor
- Adapterkabel
- Afstelelement - drallklep (zuigleiding)
- Airco magneetklep
- Brandstof inspuitpomp
-
Toon minder Toon meer
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp onderdeel
- Brandstofpomp slingerpot
- Centrale magneet nokkenasregeling
- Common-rail drukregelklep
- Distributiecarter pakking
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Gasklep positiesensor
- Gasklephuis
- Hoofdremcilinder
- Hulpwaterpomp
- Inlaatdruk-/map sensor
- Inlaatspruitstuk module
- Inspuiteenheid roet/partikelfilterregeneratie
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Klep
- Klep actief koolstoffilter
- Klep voor dichte bypassklep
- Lambda-sonde
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Membraam vacuumpomp
- Motorophanging schakelklep
- Nokkenasregelklep
- Nox-sensor (katalysator)
- Oliedrukklep
- Oliedruksensor
- Oliekoeler motorolie
- Oliepomp
- Oliepomp versnellingsbak
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingsklep
- Regelelement omschakelklep(zuigleiding)
- Regelelement variabele slag (Vanos)
- Rembekrachtiger
- Reparatieset Oliepomp
- Reparatieset uitlaatpijp
- Schakelaar differentieelblokkering
- Schakelklep automaatbak
- Secundaire luchtpomp
- Secundaire luchtzuigsysteemklep
- Sensor uitlaatgastemperatuur
- Spruitstuk
- Stappenmotor (nullast regeleenheid)
- Tankdop afdichtring
- Tankvlotter
- Thermostaat
- Turbolader
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklep
- Vacuumpomp
- Vacuumslangen
- Vuldruk regelklep
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomp, aandrijfaccu
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 7,3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 108,9 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,7 |
| Totale lengte [mm] | 271 |
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 7,3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 108,9 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,7 |
| Totale lengte [mm] | 246 |
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12,5 |
| Druk (bar) | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 58 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Diameter [mm] | 115,4 |
| Stroomsterkte tot [A] | 10 |
| Totale lengte [mm] | 214 |
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Stroomsterkte tot [A] | 3,8 |
| Totale lengte [mm] | 222 |
- -16%
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Druk (Psi) | 7,3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 109 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,7 |
| Totale lengte [mm] | 225,5 |
- -4%
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 7,3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 108,75 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,7 |
| Totale lengte [mm] | 271 |
- -54%
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 23 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 50 |
| Druk (bar) | 7,1 |
| Druk (Psi) | 103 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 107 |
- -47%
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 50,8 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Diameter [mm] | 115,4 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,9 |
| Totale lengte [mm] | 210 |
- -21%
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7,7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 36,6 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Druk (Psi) | 50,8 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 116,3 |
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 10 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 36,6 |
| Druk (bar) | 4 |
| Druk (Psi) | 58 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 116,3 |
- -9%
Benzine, Recht, Electrisch, Met houder
| Brandstoftype | Benzine |
| Vorm | Recht |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Rotorpomp |
11 41 7 561 429, Met filter, Duelpomp
| Voor OE nummer | 11 41 7 561 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -31%
11 41 7 561 428, Met filter, Duelpomp
| Voor OE nummer | 11 41 7 561 428 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -30%
Met elektrisch oliedrukventiel, Schottenpomp
| Aantal tanden | 39 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektrisch oliedrukventiel |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Tandwielbreedte [mm] | 4,7 |
- -16%
Mechanisch, Met afdichtring, Kunststof
| Riemschijf-Ø [mm] | 37 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schoepenraddiameter [mm] | 74 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -22%
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 510 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 465 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 820 |
- -33%
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 475 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 670 |
Electrisch, Na katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1423 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
