Hydrauliekolie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Hydrauliekolie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -56%
Volledig synthetisch, 10W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
- -63%
Volledig synthetisch, 15W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
- -64%
Volledig synthetisch, 5W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W |
- -65%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32, MB 236.7, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON II D, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
White Farm Q-1826, White Farm Q-1802, White Farm Q-1766, White Farm Q-1705
| Bruto gewicht [kg] | 4,65 |
| Fabrieksadvies voor olie | White Farm Q-1826, White Farm Q-1802, White Farm Q-1766, White Farm Q-1705, MasseyFergusonM1129A, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141, MasseyFerguson M1135, MasseyFerguson M1127, MasseyFerguson M1110, FORD ESN-M2C86-C, FORD ESN-M2C86-B, FORD ESN-M2C53-A, FORD ESN-M2C48-B, FORD ESN-M2C41-B, FORD ESN-M2C134-D, CNHMAT 3526, CNHMAT 3525, CNHMAT 3509, CNHMAT 3505, CASE IH MS-1210, CASE IH MS-1209, CASE IH MS-1207, CASE IH MS-1206, CASE IH MS-1205, CASE IH MS-1204, CASE IH Hy-Tran B-6, CASE IH FNHA-2-C-201, Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 06K, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03D, VOLVO WB-101, MasseyFerguson M1145, JOHN DEERE JDM J20D, JOHN DEERE JDM J20C, CATERPILLAR TO-2 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
- -66%
ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L
| Bruto gewicht [kg] | 17,84 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, VOLVO 97337, VOLVO 97335, VOLVO 97325, MAN 339 Type L2, MAN 339 Type L1, MAN 339 Type F, MAN 339 Type D, MAN 339 Type A, GM DEXRON III H, GM DEXRON III G, GM DEXRON III F, FORD ESP-M2C166-H, FORD ESP-M2C138-CJ, DAIMLER DTFR 13C150, DAIMLER DTFR 13C140, DAIMLER DTFR 13C120, DAIMLER DTFR 13C110, DAIMLER DTFR 13C100 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOLVO 97341 AT101, VOLVO 97340 AT100, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, DAIMLER DTFR 13C170 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -66%
