×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Gloeilamp
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11961HU60X2
0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961HU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
€ 29,50
€ 25,37
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961WU70X2
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961WU70X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 20,92
€ 18,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961XU70X2
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961XU70X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 20,92
€ 20,92
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 3156CP
P27W, W2.5x16d
3156CP
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
€ 2,23
€ 2,23
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 3157CP
27/7, P27/7W, W2.5x16q
3157CP
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
€ 2,69
€ 2,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0023
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
V99-84-0023
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 75,29
€ 75,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483393000
H7, PX26d
483393000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 24,74
€ 9,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486133000
HB4, P22d
486133000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 34,32
€ 12,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488814000
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
488814000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,20
€ 2,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V10-84-0159
D4R (gasontladingslamp), Xenon, P32d-6
V10-84-0159
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-6 |
€ 112,55
€ 78,78
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V20-84-0041
D3R (gasontladingslamp), Xenon, PK32d-6
V20-84-0041
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-6 |
€ 112,55
€ 78,78
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GH 007 643-121
H6W, ECE-getest, Doos
8GH 007 643-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 7,32
€ 3,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Magneti Marelli 002547100000
H8
002547100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
€ 17,61
€ 7,93
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Maxgear 78-0135
55/15, H15, PGJ23t-1
78-0135
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 43,38
€ 21,26
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 173113000
R10W, BA15s
173113000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,75
€ 4,34
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 179193000
21/5, W21/5W, W3x16q
179193000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
€ 53,80
€ 20,44
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 480783000
H11, PGJ19-2
480783000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 34,90
€ 13,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486163000
HB3, P20d
486163000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 20,13
€ 7,85
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
60/55, H4, P43t-38
488613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,56
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Narva 681613000
H6W, BAX9s
681613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 61,64
€ 24,04
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 681913000
H21W, BAY9s
681913000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 70,60
€ 28,24
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483293000
H7, PX26d
483293000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,42
€ 6,17
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12036WVUB2
Miniatuur-halogeenlamp, H6W, BAX9s
12036WVUB2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 33,03
€ 22,80
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
