×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Gloeilamp
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 12071B2
Glassokkellamp, WY21W, WX3x16d
12071B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 13,21
€ 10,18
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258LLECOS2
H1, P14.5s
12258LLECOS2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 16,26
€ 11,87
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 171713000
R5W, BA15s
171713000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,23
€ 3,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171753000
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
171753000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 15,75
€ 6,46
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 173113000
R10W, BA15s
173113000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,75
€ 4,34
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Narva 173153000
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
173153000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
€ 13,77
€ 5,65
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176323000
W21W, W3x16d
176323000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 38,51
€ 15,79
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, achterlicht Narva 178813000
21/4, P21/4W, BAZ15d
178813000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 21,90
€ 8,54
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 179193000
21/5, W21/5W, W3x16q
179193000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
€ 53,80
€ 20,98
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 480783000
H11, PGJ19-2
480783000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 34,90
€ 13,96
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 483203000
H1, P14.5s
483203000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 6,41
€ 2,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483293000
H7, PX26d
483293000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,42
€ 6,32
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483393000
H7, PX26d
483393000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 24,74
€ 9,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486133000
HB4, P22d
486133000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 34,32
€ 12,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486163000
HB3, P20d
486163000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 20,13
€ 7,85
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
60/55, H4, P43t-38
488613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488814000
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
488814000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,20
€ 2,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler ERA E129XE-1C
D2S (gasontladingslamp), Doos
E129XE-1C
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5000 |
| Versie | Brighter +150 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 65,34
€ 65,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10030
HB4, P22d
LID10030
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 14,67
€ 4,40
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10031
HB4, P22d
LID10031
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 56,25
€ 16,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10064
H4, P43t
LID10064
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 40,63
€ 12,18
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Diederichs LID10073
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
LID10073
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 2,21
€ 0,67
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10090
W3W, W2.1x9.5d
LID10090
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,61
€ 0,48
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10094
W21W, W3x16d
LID10094
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 10,64
€ 3,19
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
