Audi Veerpootlager & rubber
Aluminiumbehuizing, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -61%
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -62%
Aluminiumbehuizing, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -67%
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -62%
Aluminiumbehuizing, Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -64%
Aluminiumbehuizing, Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -62%
Bovenaan, Rubbermetaallager, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -64%
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal per as | 2 |
- -67%
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -60%
Kogellager, Axiaallager, Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 38 |
| Lageruitvoering | Kogellager, Axiaallager |
| Binnendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 127 |
| Per twee vervangen | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -63%
Aluminiumbehuizing, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen |
- -62%
Aluminiumbehuizing, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen |
- -61%
118 038, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Alternatieve reparatieset | 118 038 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal per as | 2 |
- -63%
Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 54 |
| Voor OE nummer | 3266405 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
ADU4620, Vooras
| Gewicht [g] | 128 |
| Voor OE nummer | ADU4620 |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, 4A0412377A
| Gewicht [g] | 704 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 4A0412377A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -52%
Achteras, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 40 |
| Gewicht [g] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -63%
Achteras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 414 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 443512331 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -63%
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 311 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 811412355 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | INA |
- -61%
861412249B, Vooras, INA
| Gewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 861412249B |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | INA |
- -64%
Vooras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 617 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 811412355 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | INA |
- -63%
Zwart, Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 307 |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
Zwart, Vooras
| Gewicht [g] | 620 |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 811412355 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Fabrikant van de lagers | INA |
- -62%
Zwart, Vooras, Rubber/Metaal, Zonder lager
| Gewicht [g] | 292 |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -62%
Groen, Vooras, 8A0412355A, Rubber/Metaal
| Kleurmarkering | Groen |
| Gewicht [g] | 274 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8A0412355A |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -64%
Groen, Vooras, SE021156017A, Rubber/Metaal
| Kleurmarkering | Groen |
| Gewicht [g] | 488 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | SE021156017A |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Vooras, Zonder lager
| Gewicht [g] | 190 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -57%
Achteras, 8A0512333
| Gewicht [g] | 56 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8A0512333 |
- -71%
Achteras, 8A0512335
| Gewicht [g] | 30 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8A0512335 |
- -63%
431412249D, Vooras, IMPERGOM
| Dikte [mm] | 15 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Voor OE nummer | 431412249D |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -51%
441412249A, Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 239 |
| Voor OE nummer | 441412249A |
| Aantal per as | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
