×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Gloeibougie
Gloeibougie Hidria H5 122
Pin, M8x1
H5 122
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
| Totale lengte [mm] | 117 |
€ 39,97
€ 29,57
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 247
M4, M10x1,25
H5 247
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 40,46
€ 19,02
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Ackoja A37-14-0001
M4, M10x1,25
A37-14-0001
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 37,75
€ 31,34
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Ackoja A37-14-0002
M10x1,25, PIN
A37-14-0002
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 36,97
€ 30,69
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0111
M4 x 0,7, M10x1,25
66-0111
| Spanning (Volt) | 6,2 |
| Schroefdraadmaat | M4 x 0,7, M10x1,25 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 8, 12 |
€ 17,51
€ 2,46
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0137
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
66-0137
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 170 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
€ 30,67
€ 4,60
- -85%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-002
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
BSG 62-870-002
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 7,25
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-003
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
BSG 62-870-003
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 174 |
€ 7,27
€ 7,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-004
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
BSG 62-870-004
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 162 |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-005
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
BSG 62-870-005
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 150 |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-006
M10 x 1,25, M4 x 0,7, 12 mm, Metalen gloeibougie
BSG 62-870-006
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 x 0,7 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 7,25
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 81-870-002
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
BSG 81-870-002
| Lengte [mm] | 149 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 260
M10x1,25, PIN
H5 260
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
€ 58,53
€ 20,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GN124
M10x1,25, 4 mm PIN, 10 mm
GN124
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 170 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
€ 40,75
€ 22,01
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 11.80507
M10 x 1, 2 jaar garantie
11.80507
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 95,9 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 46,19
€ 18,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
