×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Gloeibougie
Gloeibougie Valeo 345129
M12X1,25, PIN
345129
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 115,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 14,69
€ 14,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345142
M8X1, PIN
345142
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 147,9 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 30,61
€ 30,61
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345146
M12X1,25, PIN
345146
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 120,4 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 24,77
€ 24,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345151
M12X1,25, PIN
345151
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 87 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 19,18
€ 19,18
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345156
M18X1,5, M5
345156
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 35,84
€ 35,84
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345179
M10x1, M4
345179
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 128,4 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 26,63
€ 26,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345188
M10x1, PIN
345188
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 133,5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 27,45
€ 27,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345195
M18X1,5, M5
345195
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 78,4 |
| Spanning (Volt) | 9 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 21,44
€ 21,44
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345249
M10X1, PIN
345249
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 23,14
€ 23,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345253
M10X1, PIN
345253
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 24,79
€ 24,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345258
M10X1, PIN
345258
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 156,8 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 28,33
€ 28,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345259
M10X1, PIN
345259
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 166,9 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 37,10
€ 37,10
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Bosch 0 250 001 010
M 18 x 1,5, M 5
0 250 001 010
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 0 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 0 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 48,88
€ 48,88
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Bosch 0 250 201 048
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
0 250 201 048
| Spanning (Volt) | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende informatie | Duraterm Chromium |
€ 37,39
€ 35,15
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,52
€ 22,11
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Jakoparts J5711033
M10x1,0, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
J5711033
| Spanning (Volt) | 4,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 96 |
€ 22,38
€ 8,29
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H0 103
M18x1.5, M5x0,8
H0 103
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 50 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 30 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 48,13
€ 48,13
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 078
M12x1.25, M5x0,8
H1 078
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,06
€ 19,06
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 087
M12x1.25, Ø 4mm
H1 087
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 114 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 20,26
€ 20,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 088
M12x1.25, Ø 5mm
H1 088
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 5mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 25,92
€ 25,92
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 122
M8x1, Ø 4mm
H1 122
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 25,43
€ 25,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 139
M10x1, Ø 4mm
H1 139
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 30,27
€ 30,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 143
M10x1, M4x0,7
H1 143
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 127 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 22,12
€ 22,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 392
M10x1, Ø 4mm
H1 392
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 38,94
€ 38,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 397
M10x1, Ø 4mm
H1 397
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 27,70
€ 27,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 656
M12x1.25, M5
H1 656
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,70
€ 19,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 738
M12x1.25, Ø 4mm
H1 738
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 739
M10x1, Ø 4mm
H1 739
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 20,15
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 017
M10x1, Ø 4mm
H5 017
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 38,57
€ 38,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 110
M12x1.25, Ø 4mm
H5 110
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 55,59
€ 55,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 124
M8x1, Ø 4mm
H5 124
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
€ 49,51
€ 49,51
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 209
M10x1, Ø 4mm
H5 209
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 51,27
€ 51,27
Tijdelijk uitverkocht
