Mercedes Gloeibougie
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -65%
M 10, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, 44 23 206, 1106 508 19R, voor nagloeien geschikt
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Voor OE nummer | 44 23 206, 1106 508 19R |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M5, M18x1.5
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
- -12%
M20x1.5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 46 |
| Totale lengte [mm] | 100 |
- -60%
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
- -21%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
- -50%
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,4 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -45%
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
- -37%
M10x1, Ø 4mm
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 169 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M 10x1, M4/2Nm, 13 mm
| Conushelling | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aansluittechniek | M4/2Nm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 55 |
- -65%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -67%
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -69%
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 150 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
- -58%
