×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Gloeibougie
Gloeibougie BSG BSG 70-870-001
M12X1,25, M5, BSG 70-870-001
BSG 70-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 70-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 4,95
€ 4,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GN013
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN013
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 19,36
€ 13,94
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GV663
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GV663
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 20,57
€ 14,81
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345100
M12X1,25, M5
345100
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 11,37
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345103
M10X1, M4
345103
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 105,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 13,23
€ 13,23
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345114
M10X1, PIN
345114
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 103 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 22,43
€ 22,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345118
M8X1, PIN
345118
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 118,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 24,70
€ 24,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345131
M9X1, PIN
345131
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 150,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 31,77
€ 31,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345140
M12X1,25, M4
345140
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 71,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 16,72
€ 16,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345143
M10X1, M4
345143
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 117,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 26,52
€ 26,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345150
M10X1, M4
345150
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 96,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,94
€ 19,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345184
M12X1,25, PIN
345184
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 17,96
€ 17,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345218
M9X1, PIN
345218
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 156,4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 29,12
€ 29,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345219
M9X1, PIN
345219
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 28,33
€ 28,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Jakoparts J5710902
M9x1,0, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
J5710902
| Draaimoment [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 38,84
€ 14,76
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 15960
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
15960
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 13,31
€ 7,72
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 126
M12x1.25, M4x0,7
H1 126
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 14,52
€ 14,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 193
M8x1, Ø 4mm
H1 193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 31,35
€ 31,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 396
M9x1, Ø 4mm
H1 396
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 156,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 32,16
€ 32,16
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 656
M12x1.25, M5
H1 656
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,70
€ 19,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 712
M12x1.25, M4
H1 712
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 24,58
€ 24,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 732
M10x1, M4x0,7
H1 732
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 107 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 13,66
€ 13,66
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 802
M10x1, Ø 4mm
H1 802
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 103 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 27,10
€ 27,10
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 816
M9x1, Ø 4mm
H1 816
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 152 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 26,96
€ 26,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 859
M8x1, Ø 4mm
H1 859
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 30,71
€ 30,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 992
M10x1, M4x0,7
H1 992
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118,6 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 28,63
€ 28,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 025
M9x1, Ø 4mm
H5 025
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,3 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 30,87
€ 30,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571011
M9x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571011
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 151,5 |
€ 38,62
€ 14,68
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571021
M9x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571021
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 46,89
€ 17,35
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 10 91 5960
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
10 91 5960
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24,5, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 24,51
€ 8,58
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900010304
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
062900010304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
€ 22,49
€ 9,22
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900140304
M9X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900140304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 69,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 119 |
€ 51,69
€ 20,16
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
