Kia Gloeibougie
M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -75%
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -34%
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
- -33%
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 138,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -34%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -46%
M4, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -46%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -48%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -41%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -39%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -46%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -48%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, groen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -56%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -39%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -47%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -39%
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 82 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Totale lengte [mm] | 132,5 |
- -65%
M4
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Werkspanning (V) | 11 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Totale lengte [mm] | 154 |
- -40%
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 60 |
| Werkspanning (V) | 11 |
| Diameter [mm] | 4,5 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
- -39%
M10x1,25
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 83 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Lengte [mm] | 135 |
- -39%
M10X1,25, M4
| Lengte 2 [mm] | 45 |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
- -39%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 40-870-001 |
M10 x 1, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-003
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 40-870-003 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Componentennummer | BSG 40-870-004 |
M10 x 1,25, BSG 40-870-006
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Componentennummer | BSG 40-870-006 |
M10 x 1,25, BSG 40-870-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 138 |
| Componentennummer | BSG 40-870-007 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
M8 x 1, M4
| Buitendraad [mm] | M8 x 1, M4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
M10 x 1,25
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 130 |
M10 x 1,25
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 165 |
