Gloeibougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Gloeibougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aro
-
Toon minder Toon meer
- Asia Motors
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Genesis
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lti
- Mahindra
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Rayton Fissore
- Renault
- Rover
- Saab
- Santana
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 87,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M18x1.5, M5
| Nominale stroom [V] | 9 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 77,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, Ø 5 mm
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 5 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 118,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 114 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, pin
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, Ø 4mm, 10mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 5 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Componentennummer | BSG 15-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Componentennummer | BSG 15-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 106 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 15-870-008 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
7/8, 14UNF2A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/8, 14UNF2A |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 12,5 |
| Totale lengte [mm] | 62 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plan, 1,5, M5/3Nm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Conushelling | Plan |
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | 1,5 |
| Aansluittechniek | M5/3Nm |
| Sleutelwijdte | 24, 21 |
| Stroomsterkte [A] | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M4 |
| Totale lengte [mm] | 134,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1,5, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 50 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | 1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 93 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1,25
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | 1,25 |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,25, M4
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118,9 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118,9 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,8 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18,4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 27,5, 98,4 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
