Gloeibougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Gloeibougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aro
-
Toon minder Toon meer
- Asia Motors
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Genesis
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lti
- Mahindra
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Rayton Fissore
- Renault
- Rover
- Saab
- Santana
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -48%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -52%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -47%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 161 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -47%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -47%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -65%
M4, M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4, M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 166 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -47%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -53%
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -40%
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -39%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 152,7 |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
- -71%
M10x1, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -53%
1/2'' BSP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/2'' BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -59%
7/8'' 14 UNF, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 18 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14 UNF |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -31%
M12 x 1,25, Cable, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | Cable |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
- -31%
M18 x 1,5, M5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 92,5 |
- -31%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 81 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
- -62%
93°, M9x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -63%
M10x1.0, 5960H6, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 32,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 5960H6 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 117 |
- -31%
M20x1,5, M5 / 3 Nm, 21/24 mm, Vlamgloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 21/24 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 46 |
- -7%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
