Gloeibougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Gloeibougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aro
-
Toon minder Toon meer
- Asia Motors
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Genesis
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lti
- Mahindra
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Rayton Fissore
- Renault
- Rover
- Saab
- Santana
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 23,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,0 |
| Totale lengte [mm] | 89,0 |
- -29%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
- -29%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,0 |
| Totale lengte [mm] | 83,0 |
- -28%
M18 x 1,5, M4 / 0,8-1,5 Nm, 19 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 6,7 |
| Spanning (Volt) | 22,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 90,0 |
- -28%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 5,8 |
| Spanning (Volt) | 22,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,0 |
| Totale lengte [mm] | 86,0 |
- -28%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,5 |
| Totale lengte [mm] | 90,0 |
- -29%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 6,0 |
| Spanning (Volt) | 19,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,0 |
| Totale lengte [mm] | 101,0 |
- -28%
M12x1.25, pin, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 23 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
- -31%
M10 x 1,25, M4, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | M10 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 137 |
- -29%
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
63°, M12x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 87,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
M18 x 1,5, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Lengte [mm] | 89,3 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,6 |
- -47%
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -67%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -53%
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -64%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -49%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 170 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -55%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -39%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -47%
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -60%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -54%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -47%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17 |
- -46%
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
- -52%
M10 x 1, Staafgloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -49%
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%
