Gloeibougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Gloeibougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aro
-
Toon minder Toon meer
- Asia Motors
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Genesis
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lti
- Mahindra
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Rayton Fissore
- Renault
- Rover
- Saab
- Santana
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
M10 x 1,25, Thread, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,53 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,9 |
| Totale lengte [mm] | 159,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M10x1, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 149 |
- -32%
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 139,2 |
- -27%
M8 X 1,0, PIN, 8,0, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 X 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 135 |
- -34%
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,0 |
| Totale lengte [mm] | 162,4 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -37%
M10 x 1,25, PIN, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,6 |
| Totale lengte [mm] | 160,4 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36,0 |
| Totale lengte [mm] | 153,0 |
- -31%
M10x1, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,0 |
| Totale lengte [mm] | 212,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 158,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -23%
M10 x 1,25, M4, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 154 |
- -28%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,8 |
| Totale lengte [mm] | 182,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
M10x1
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 94 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Totale lengte [mm] | 124,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 26 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 33 |
| Totale lengte [mm] | 64,5 |
- -31%
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,0 |
| Totale lengte [mm] | 173,6 |
- -31%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,0 |
| Totale lengte [mm] | 106,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35,0 |
| Totale lengte [mm] | 147,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -33%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 156,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -27%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Totale lengte [mm] | 133,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M10x1, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
- -33%
M20x1.5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 41,5 |
| Totale lengte [mm] | 93,5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,0 |
| Totale lengte [mm] | 127,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -33%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 90 |
- -27%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Totale lengte [mm] | 136,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -27%
M10 x 1,25, M4, 12,0, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,0 |
| Totale lengte [mm] | 140,0 |
- -28%
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,1 |
| Totale lengte [mm] | 149,4 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 16,0 |
| Totale lengte [mm] | 82,0 |
- -31%
M8 x 1,0, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 6 |
| Weerstand [Ohm] | 0,45 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,1 |
| Totale lengte [mm] | 115,0 |
- -36%
M8 X 1,0, PIN, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 X 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
- -41%
