Bougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Bougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Amc
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Bitter
- Bond
- Borgward
- Bristol
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- De Tomaso
- Dodge
- Donkervoort
- Dr
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geely
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Hillman
- Hobbycar
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Izh
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lifan
- Ligier
- Lincoln
- Lotus
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Morris
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oltcit
- Opel
- Panoz
- Panther
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Shelby
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Steyr
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Wolseley
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M12x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,80 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -60%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -60%
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -80%
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -60%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -81%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -81%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -60%
Benzine, M10x1,00, 16 mm, Zilver-centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,00 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -80%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -60%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -60%
Benzine, M12x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -81%
Benzine, M12X1,25, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 27,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -63%
Benzine, M12x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -80%
Benzine, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -60%
Benzine, M12x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -80%
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
| Aantal contacten | 1 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -60%
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -80%
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -80%
Cu-core GE, LPG, SAE, M14x1.25
| Overstek [mm] | 3,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Voor fabrikant | LPG |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8MCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -65%
Pt GE, SAE, M12x1.25
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Steellengte [mm] | 1,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REA6ZWYPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
BOSCH, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
