Bougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Bougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Amc
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Bitter
- Bond
- Borgward
- Bristol
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- De Tomaso
- Dodge
- Donkervoort
- Dr
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geely
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Hillman
- Hobbycar
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Izh
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lifan
- Ligier
- Lincoln
- Lotus
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Morris
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oltcit
- Opel
- Panoz
- Panther
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Shelby
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Steyr
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Wolseley
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -52%
Pt GE, Cup, M12x1.25, 14 mm Bi-Hex
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,2 |
| Steellengte [mm] | 3,0 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,7 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,64 |
| Aansluittechniek | Cup |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,5 |
| Technisch informatienummer | KERX3ZWPD-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Versie | Copper Gasket |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -32%
VXEBH27, 22401AA801, Solid SAE, M12x1.25
| Alternatief artikel | VXEBH27 |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 22401AA801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 3-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -31%
M14, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -64%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -34%
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 7 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,65 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -51%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
HS 6,4, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | HS 6,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27,5 |
| Technisch informatienummer | 12 ZR-6 MIP2L |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
- -27%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -76%
IK20TT, 22401-1P116, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-1P116 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -30%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 8,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9,5 |
| Technisch informatienummer | J99 |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | Igniter Industrial |
- -57%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
Pt GE, SAE, M12x1.25, 14 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3,4 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REA8WYPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -27%
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | QL77JC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 0,105 |
| Weerstand tot [kOhm] | 0,14 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -42%
M10 x 1,0, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -32%
