Bougie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Bougie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Amc
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Bitter
- Bond
- Borgward
- Bristol
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- De Tomaso
- Dodge
- Donkervoort
- Dr
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geely
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Hillman
- Hobbycar
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Izh
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lifan
- Ligier
- Lincoln
- Lotus
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Morris
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oltcit
- Opel
- Panoz
- Panther
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Shelby
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Steyr
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Wolseley
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
- -15%
- -16%
M14x1.25, 16mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -77%
M12x1.25, Bi-Hex 14,0mm
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | Bi-Hex 14,0mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -64%
M12x1.25, 14mm
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -16%
M14x1.25, 16mm
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -16%
M12x1.25, 14mm, Iridium-middenelektrode
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 3 |
- -65%
M12x1.25, 14mm
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 3 |
- -65%
M12x1.25, 16mm
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -65%
M12x1.25, 14mm Bi-Hex
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14mm Bi-Hex |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -65%
- -14%
- -14%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -35%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -37%
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -37%
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M12 x 1,25, 16 mm, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Met flenszitting, Raam SAE aansluiting, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -21%
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium |
- -26%
Gewindebolzen M4, M 10 x 1
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | Gewindebolzen M4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -25%
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,65 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -48%
Napf
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -41%
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -34%
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -26%
Napf
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -42%
Cu-core GE, LPG, SAE, M14x1.25
| Overstek [mm] | 3,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Voor fabrikant | LPG |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8MCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -65%
Pt GE, SAE, M12x1.25
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Steellengte [mm] | 1,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REA6ZWYPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
Solid SAE, M12x1.25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
| Brutogewicht [g] | 41 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
- -66%
