Olie aftapplug / carterplug online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olie aftapplug / carterplug van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M 12, Buiten zeszijdig, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -56%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -59%
M 10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 16, Binnenvierkant
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -66%
- -72%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -63%
M 14, Buiten zeszijdig, Zonder pakking
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -67%
- -65%
M 18, Binnen zeszijdig, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1891672 |
- -65%
Oranje, KOSTAL ELA 25
| Doorsnede [mm²] | 25 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | +170 |
| Kleur | Oranje |
| Voor fabrikant | KOSTAL ELA 25 |
- -63%
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M14 x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M14 x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
- -57%
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M22 x 1,5, Binnen zeszijdig, Zonder pakking
| Buitendraad [mm] | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -58%
M16 x 1,5, Binnenvierkant
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M14 x1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat | M14 x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -59%
M14 x 1,5, Binnen Torx, Gegalvaniseerd
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -60%
Bajonett, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0,012 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Buitendiameter [mm] | 25, 21, 13 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M14 x 1,5, M14, 1659086J00
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 24117533937, 1659086J00, 652477/652315, 90502556/96023264, 031142, 1722061, 71753293 |
| Voor fabrikant | BMW, Suzuki, Opel, Chevrolet, PSA, Fiat, Ford |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T40 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Materiaal pakking | Rubber |
- -65%
M12 x 1,75, M12
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 652736, 652454, 652884, 652951, 011519408, 011562588, 31359503, 3536964, 11518377, 11519933, 9L8E6730AA, 4948795, 11519933/11518377, CA6010404/CY0110404, LR025048, AJ813123, 11519408/11562588, 71739255, 1535683 |
| Voor fabrikant | Volvo, Opel/Vauxhall, Saab, Mazda, Land Rover, Chevrolet, Jaguar, Ford, Fiat |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
M18 x 1,5, M18, 68122817AA
| Buitendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Voor OE nummer | 55196505, 68122817AA, 93183669, 55588255, 652300, 652950 |
| Voor fabrikant | Saab, Chevrolet, Jeep/Chrysler, Opel |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
M10 x 1,0, M10
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Voor OE nummer | 24111421387, 24111219277, N000000000884, STC4098, WHT006424, N0160241/N0160243, 24111219635, 1215485/1219277, 01V409057, 2RD115433E, 24111215485, 1219635/1421387 |
| Voor fabrikant | Mercedes-Benz, Land Rover, BMW, VW_Audi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 5mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -65%
M12 x 1,5, M12, A0009906508, N000908012003
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | A0009906508, N000908012003, N000908012009, 07119919113, 07119904351, 07119904550, 07119910368 |
| Voor fabrikant | Mercedes-Benz, BMW |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Motor, Motorzijde |
- -65%
