Olie aftapplug / carterplug online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olie aftapplug / carterplug van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M 18 x 1,50 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -48%
M 14 x 1,5, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 20 x 1,50 x 14, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 26 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,50 x 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 14 x 1,50 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 14 x 1,50 x 18, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 18 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -44%
M 26 x 1,50, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 26 x 1,50 x 14, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,50 x 14 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -55%
3/8 x 10, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
3/4 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 x 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -52%
M 20 x 1,5 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 x 12 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -41%
M22 x 1,5 x 10, Zak
| Lengte [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 x 10 |
| Bundeltype | Zak |
- -50%
M20 x 1,5, Zak
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Bundeltype | Zak |
- -54%
M14 x 1,5 x 19, Zak
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 x 19 |
| Bundeltype | Zak |
- -79%
Zak, M16 x 2.0 x 14, naar cilinder 2
| Bundeltype | Zak |
| Schroefdraadmaat | M16 x 2.0 x 14 |
| Inbouwplaats | Naar cilinder 2 |
- -71%
M22 x 1,5 x 10, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 x 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -49%
M16 x 1,5 x 17, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 x 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -58%
M20 x 1,5, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -58%
M16 x 2.0 x 14, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M16 x 2.0 x 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -55%
M36, Kunststof, Zak
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M36 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bundeltype | Zak |
- -55%
M36, Kunststof, Zak
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M36 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bundeltype | Zak |
Geel, Kunststof
| Aantal | 1 |
| Kleur | Geel |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 22 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Geel, Kunststof
| Aantal | 10 |
| Kleur | Geel |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 22 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Zak |
- -54%
M12 x 175 x 18, T45, Met afdichtring
| Aantal | 1 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 175 x 18 |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M12 x 175 x 18, T45, Met afdichtring
| Aantal | 10 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 175 x 18 |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Zak |
- -65%
Kunststof, Met afdichtring
| Aantal | 1 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Kunststof, Met afdichtring
| Aantal | 10 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Zak |
- -71%
M18x1,5x22, 8 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
M14 x 1,5, M14, 97JM6730BA
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 34,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 1013938, 97JM6730BA, 2261879, 9659107280, LR000437, 4594914, 8694765, 30735753, 46347536, AJ83017/AJ88461, 1005593, 30711617, YF091046Y/YF09104J5, 031132/31132, LF1310404, C20110404, 1E0010404 |
| Voor fabrikant | Ford, Fiat, Jaguar, Land-Rover, Volvo, Peugeot/Citroen, Mazda |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
M8 x 1,0, M8, 31319HG00A, A0019901117
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 11,2 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Voor OE nummer | 31319HG00A, A0019901117 |
| Voor fabrikant | Nissan, Mercedes-Benz |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde, Versnellingsbak zijde |
- -65%
M12 x 1,75, M12
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 0652254, 55577568 |
| Voor fabrikant | Opel |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 418 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -65%
