Olie aftapplug / carterplug online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olie aftapplug / carterplug van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M24x1,5x10, 10 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M24x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.100 |
- -17%
Kunststof, Met afdichtring
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M14x1,5x12, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -18%
M14x1,5x11, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M12x1,5x12, 6 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M20x1,5x14, 10 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M18x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -19%
- -17%
M22x1,5x12, 12 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
- -37%
- -25%
- -54%
- -45%
- -47%
- -57%
- -59%
- -61%
- -57%
ATE, Kunststof
| Lengte [mm] | 13,5 |
| Diameter [mm] | 21,0 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Kunststof |
- -16%
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M20 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -6%
M12 x 1,25, zilver, Staal
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Kleur | Zilver |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M14x1,5x9, 19 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x9 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -17%
M14x1,5x15, TX - T 45, Binnen Torx, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | TX - T 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M24x1,5x10, 10 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M24x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M22 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -3%
M14 x 1,5, Staal
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Met aangelaste schijf, M14 x 1,5, N 908 132 02
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | N 908 132 02 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M12 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -33%
