Chrysler Alternator/Dynamo
Dubbele zwaaiarm, 2 PIN, B+(M6)
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -7%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -7%
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Extern geregeld | |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7640 |
- -67%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,79 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0027 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 179,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL93, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 191,00 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL93 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL61, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 184,50 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
PL153, Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 164,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,7 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL153, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 202,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL135
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL135 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL125, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200,00 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, COM, PL154, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170,00 |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL154 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 198,00 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL153, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 172,00 |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, PL154, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 176,00 |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL154 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
PL61, Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 181,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 157,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -68%
STANDARD LINE, 104210-6590, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Voor OE nummer | 104210-6590 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
STANDARD LINE, 421000-0800, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Voor OE nummer | 421000-0800 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
2 jaar garantie, Tandriemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,75 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
