Chrysler Alternator/Dynamo
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 82,6 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 181 |
- -45%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8), GND(M5) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 201 |
- -31%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 31 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 191 |
- -33%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -15%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Plug 275 (D-SIG-D)
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0275 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Plug 275 (D-SIG-D), M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7640 |
- -67%
Met vrijlooppully, COM, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Boringafstand [mm] | 56 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | COM |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -16%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 111,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 92,10 |
- -74%
A6421540202, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A6421540202 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
4896808AA, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 4896808AA |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
K04868429AD, B+,F1,F2, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 160 |
| Voor OE nummer | K04868429AD |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,F1,F2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DF, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 4210000023 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,79 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0027 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M4 F1-F2, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M4 F1-F2, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M4 F1-F2, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M4 F1-F2, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, F1-F2 M5, Pin "50" M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | F1-F2 M5, Pin "50" M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, W 6.4mm spade male, F1-F2 M5, Pin "30" M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | W 6.4mm spade male |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | F1-F2 M5, Pin "30" M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0113 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0127 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0127 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0127 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0113 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0113 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
