Radiateurslang online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Radiateurslang van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Autobianchi
- BMW
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Geo
- Glas
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Mazda
- Mercedes
- Mercury
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Ram
- Ranger
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tesla
- Toyota
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wolseley
- Zastava
Onder, B5D915185A
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | B5D915185A |
Bovenaan, LF4J15186B
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | LF4J15186B |
Onder, ZJ3815185A
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | ZJ3815185A |
Bovenaan, ZJ3815186C
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | ZJ3815186C |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, Stuk
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
Bovenaan, MR373390
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | MR373390 |
Bovenaan, 1370A121
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 1370A121 |
Bovenaan, MR404869
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | MR404869 |
92410-3SG0A, Van verwarmingskoeler naar motor
| Voor OE nummer | 92410-3SG0A |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar motor |
92400-3SG0A, Van motor naar verwarmingskoeler
| Voor OE nummer | 92400-3SG0A |
| Koelleiding | Van motor naar verwarmingskoeler |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, Stuk
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, Stuk
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Koelleiding | Van koeler naar expansievat |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), van koeler naar expansievat
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van koeler naar expansievat |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, Links onder
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterslang |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, Links onder
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Nettogewicht [g] | 480 |
| Inbouwplaats | Links onder, Rechts onder |
| Hoeveelheid | Stuk |
Bovenaan, 21501AX800
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 21501AX800 |
Onder, 215031KC1A
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | 215031KC1A |
Bovenaan, 215013X00A
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 215013X00A |
Onder, 21503EB300
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | 21503EB300 |
Bovenaan, 215011KC1A
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 215011KC1A |
