Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Female, 92400ZW10A
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | 92400ZW10A |
- -65%
Female, A2208300084
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | A2208300084 |
- -65%
Electrisch, Female, rechts, A2208300284
| Werkwijze | Electrisch |
| Type stekker | Female |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | A2208300284 |
- -65%
Mechanisch, Links achter, Cilinderkop
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Links achter, Cilinderkop |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Electrisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -65%
Female, CT4Z 18495 A
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | CT4Z 18495 A |
- -65%
- -65%
Female, JL3Z 18495 C
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | JL3Z 18495 C |
- -65%
Electrisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -65%
Electrisch, Omschakelklep, Uitgang naar waterpomp, Verwarmingsslang
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Koelleiding | Uitgang naar waterpomp |
| Inbouwplaats | Verwarmingsslang |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Electrisch, Female, rechts
| Werkwijze | Electrisch |
| Type stekker | Female |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -65%
Omschakelklep, Female
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | 64126950257 |
- -65%
Electrisch, Omschakelklep, Female
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Type stekker | Female |
| Voor OE nummer | 11538572513 |
- -65%
Electrisch, Afsluitklep, Euro 6d-Temp
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Afsluitklep |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Emissienorm | Euro 6d-Temp |
- -65%
Electrisch, Magneetklep, Omschakelklep
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep, Omschakelklep |
Haaks, zwart, Electrisch, Controleklep
| Vorm | Haaks |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 5Q0906457K |
- -35%
Electrisch-pneumatisch, Met pakkingen, 06M 121 678 H
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 06M 121 678 H |
- -28%
Electrisch, Omschakelklep, Midden, Na uitlaatgasrecirculatiekoeler
| Aantal contacten | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Inbouwplaats | Midden, Na uitlaatgasrecirculatiekoeler |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -44%
