Watercirculatiepomp online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Watercirculatiepomp van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
Electrisch, 03L965561
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 11517629916 |
Electrisch, 03L965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561A |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, 001 835 11 64
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 001 835 11 64 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, Met bescherming tegen oververhitting
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bescherming tegen oververhitting |
002 835 7864, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Voor OE nummer | 002 835 7864 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
Electrisch, 002 835 7764, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 293 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 002 835 7764 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
- -26%
Electrisch, 64 11 9 197 085, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64 11 9 197 085 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, 9017982A, B47
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9017982A |
| Verkoopbenaming motor | B47 |
Electrisch, 9021808A, N47
| Werkspanning (V) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 9021808A |
| Verkoopbenaming motor | N47 |
- -21%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -25%
Electrisch, Met pakking, Schakelbare waterpomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
- -31%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch, LR 039 070, voor voeruigen met standkachel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | LR 039 070 |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
